Kalender veldrijden 2018 / 2019    Onder voorbehoud

    
Datum Race
September 2018
15-09-2018 Cyclocross Vorselaar (Andere)
16-09-2018 EKZ Cross Tour - Baden (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
16-09-2018 Brico Cross Geraardsbergen (Brico Cross)
19-09-2018 Renocross (Andere)
21-09-2018 Trek CX Cup in Waterloo - C2 wedstrijd (Andere)
23-09-2018 Trek CX Cup in Waterloo (Wereldbeker)
28-09-2018 Jingle Cross UCI C2 (Andere)
29-09-2018 IOWA CITY - Jingle Cross (Wereldbeker)
30-09-2018 Jingle Cross UCI C1 (Andere)
aOKTOBER 2018
06-10-2018 Berencross Meulebeke (Brico Cross)
07-10-2018 Ronse GP Mario De Clercq (Brico Cross)
07-10-2018 EKZ Cross Tour - Aigle (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
13-10-2018 Rapencross Lokeren (Brico Cross)
14-10-2018 Gieten (Telenet Superprestige)
18-10-2018 Ardooie kermiscross (Andere)
20-10-2018 Cyclocross Boom (Telenet Superprestige)
21-10-2018 EKZ Cross - Bern (Wereldbeker)
23-10-2018 Nacht van Woerden (Andere)
27-10-2018 Soudal GP Neerpelt (Soudal Classics)
28-10-2018 Internationale cyclocross Contern (Lux) (Andere)
28-10-2018 Ruddervoorde (Telenet Superprestige)
NOVEMBER 2018
01-11-2018 Oudenaarde Koppenbergcross (DVV Trofee)
03-11-2018 Europees Kampioenschap in Rosmalen (Nederland) (Europees Kampioenschap)
04-11-2018 EK in Rosmalen (Nederland) (Europees Kampioenschap)
10-11-2018 Niel Jaarmarktcross (DVV Trofee)
11-11-2018 Asper-Gavere (Telenet Superprestige)
17-11-2018 Wereldbekerwedstrijd Tabor (Tsjechië) (Wereldbeker)
18-11-2018 EKZ Cross Tour - Hittnau (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
18-11-2018 Flandriencross Hamme (DVV Trofee)
24-11-2018 Charles Ambiancecross te Wachtebeke (Andere)
25-11-2018 Koksijde (Wereldbeker)
30-11-2018 WK Masters op vrijdag (Wereldkampioenschap)
DECEMBER 2018
01-12-2018 WK Masters op zaterdag (Wereldkampioenschap)
01-12-2018 GP Hasselt (Soudal Classics)
02-12-2018 De Zilvermeercross (Andere)
08-12-2018 Essen Cyclocross (Brico Cross)
09-12-2018 EKZ Cross Tour - Eschenbach (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
09-12-2018 Overijse Vlaamse Druivencross (Andere)
15-12-2018 Antwerpen Scheldecross (DVV Trofee)
16-12-2018 Zonhoven (Telenet Superprestige)
22-12-2018 Waaslandcross Sint-Niklaas (Soudal Classics)
23-12-2018 Namen (Wereldbeker)
26-12-2018 Heusden-Zolder (Wereldbeker)
28-12-2018 Loenhout Azencross (DVV Trofee)
29-12-2018 Brico Cross Bredene (Brico Cross)
30-12-2018 Diegem (Telenet Superprestige)
JANUARI 2019
01-01-2019 Baal GP Sven Nys (DVV Trofee)
02-01-2019 EKZ Cross Tour - Meilen (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
05-01-2019 Gullegem cyclocross (Andere)
06-01-2019 Brussels Universities Cyclocross (DVV Trofee)
12-01-2019 Belgische Kampioenschap (Belgisch Kampioenschap)
13-01-2019 Belgisch Kampioenschap (Belgisch Kampioenschap)
14-01-2019 Otegem (Andere)
20-01-2019 Wereldbekerwedstrijd Pont-Château (Frankrijk) (Wereldbeker)
26-01-2019 Internationale cyclocross Rucphen (Andere)
26-01-2019 Zonnebeke Kasteelcross (Andere)
27-01-2019 GP Adrie Van der Poel Hoogerheide (Wereldbeker)
FEBRUARI 2019
02-02-2019 Wereldkampioenschap in Bogense (Denemarken) (Wereldkampioenschap)
03-02-2019 Wereldkampioenschap in Bogense (Denemarken) (Wereldkampioenschap)
06-02-2019 Brico Cross Maldegem - Parkcross (Brico Cross)
09-02-2019 Lille Krawatencross (DVV Trofee)
10-02-2019 Hoogstraten Aardbeiencross (Telenet Superprestige)
16-02-2019 Middelkerke Noordzee Cross (Telenet Superprestige)
17-02-2019 Brico Cross Hulst - Vestingcross (Brico Cross)
20-02-2019 Waregem Cyclocross Masters (Soudal Classics)
23-02-2019 Cyclocross Leuven (Soudal Classics)
24-02-2019 Oostmalle Sluitingsprijs (Andere)
Het WK veldrijden van 2019 in Bogense (Den)


Livestreams



Livestreams:
1.Div. zenders
2.