logo-bike.png WVT anno 1970 WVTerheijden
wvt-logo2022b.png

UCI Pro-Tour 2024

Date     Name    Winner
Januari
16 - 21 Santos Tour Down Under   Stephen Williams
31 – 4/2	Ronde van Valencia   Brandon McNulty

Februari
15 Ruta del Sol	(1 etappe)       Maxim Van Gils
19 – 25	Ronde van de VAE	     Lennert van Eetveld
22 – 25	O Gran Camiño	         Jonas Vingegaard
24	Omloop Het Nieuwsblad (v)	 Marianne Vos	
24	Omloop Het Nieuwsblad (m)	 John Tratnik
25	Kuurne – Brussel – Kuurne    Wout van Aert
		
Maart
2	Strade Bianche Donne (v)     Lotte Kopecky
2	Strade Bianche (m)	         Tadej Pogačar
3  – 10 Parijs – Nice		     Matteo Jorgenson
4  – 10 Tirreno – Adriatico	     Jonas Vingegaard
16	Milan – Sanremo		         Jasper Philipsen
18 – 24	Ronde van Catalonië		 Tadej Pogačar ?
20	Brugge – De Panne	         Jasper Philipsen
22	E3 Saxo Classic		         Mathieu van der Poel
24	Gent-Wevelgem (v)		     Lorena Wiebes
24	Gent-Wevelgem (m)		     Mads Pedersen
27	Dwars door Vlaanderen	     Matteo Jorgenson
31	Ronde van Vlaanderen (v)     Longo Borghini
31	Ronde van Vlaanderen (m)     Mathieu van der Poel
	
April
1 – 6 Ronde van het Baskenland	 Juan Ayuso  
6	Paris – Roubaix Femmes		  Lotte Kopecky 
7	Parijs – Roubaix	          Mathieu van der Poel 
10 - 4 Brabantse Pijl		     Benoît Cosnefroy 
14	Amstel Gold Race (v)		 Marianne Vos 
14	Amstel Gold Race (m)		 Tom Pidcock                
15 – 19	Ronde van de Alpen       Juan Pedro Lopez         
17	Waalse Pijl (v)			     Katarzyna Niewiadoma               
17	Waalse Pijl (m)			     Stephen Williams                
21	Luik – Bastenaken – Luik     Tadej Pogačar        
21	Luik – Bastenaken – Luik(v)  Grace Brown        
23 – 28	Ronde van Romandië       Carlos Rodriguez
	
Mei
29/4 – 5 Vuelta Femenina	     Demi Vollering
4 – 26	Giro d’Italia            Tadej Pogačar
	
Juni
2 – 9	Critérium du Dauphiné	 Primoz Roglic	
5 – 9	ZLM Tour	Nederland	 Rune Herregodts	
9 – 16	Ronde van Zwitserland (m)Adam Yates 	
12 – 16	Baloise Belgium Tour 	 Søren Wærenskjold	
15 – 18	Ronde van Zwitserland (v)Demi Vollering 		
19 – 23	NK Wielrennen	Arnhem	 	

Juli
29/6 – 21 Tour de France	Frankrijk	
7 – 14	Giro Women	Italië		        
27 – 4/8 Olympische Spelen	Frankrijk   
Augustus
		
10	Clásica San Sebastián	Spanje		
12 – 18	Tour de France Femmes Frankrijk	
17 – 8/9	Vuelta a España	Spanje		
28 – 1/9 Renewi Tour België/NL          
		
September
1 – 8	Tour of Britain	VK		       
11 – 15	EK Wielrennen	Vlaanderen		
13	GP Québec		
15	GP Montréal		
22 – 29	WK Wielrennen	Zürich		

Oktober
12	Ronde van Lombardije
Website UCI  

UCI Pro-Tour 2023

Date     Name    Class  Winner

17.01 - 22.01 Santos Tour Down Under 2.UWT  Jay Vine
29.01 Cadel Evans Great Ocean Road Race 1.UWT  Marius Mayrhofer
20.02 - 26.02 UAE Tour 2.UWT  Remco Evenepoel
25.02 Omloop Het Nieuwsblad Elite 1.UWT  Dylan van Baarle
04.03 Strade Bianche 1.UWT  Tom Pidcock
05.03 - 12.03 Paris-Nice 2.UWT  Tadej Pogačar 
06.03 - 12.03 Tirreno-Adriatico 2.UWT  Primoz Roglic 
18.03 Milano-Sanremo 1.UWT  Mathieu van der Poel 
20.03 - 26.03 Volta Ciclista a Catalunya 2.UWT  Primoz Roglic 
22.03 Classic Brugge-De Panne 1.UWT  Jasper Philipsen
24.03 E3 Saxo Classic 1.UWT  Wout van Aert
26.03 Gent-Wevelgem in Flanders Fields 1.UWT  Christophe Laporte
29.03 Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre 1.UWT  Christophe Laporte
02.04 Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres 1.UWT  Tadej Pogačar
03.04 - 08.04 Itzulia Basque Country 2.UWT  Jonas Vingegaard
09.04 Paris-Roubaix 1.UWT  Mathieu van der Poel
16.04 Amstel Gold Race 1.UWT  Tadej Pogačar
19.04 La Flèche Wallonne 1.UWT  Tadej Pogačar
23.04 Liège-Bastogne-Liège 1.UWT  Remco Evenepoel
25.04 - 30.04 Tour de Romandie 2.UWT  Adam Yates
01.05 Eschborn-Frankfurt 1.UWT  Søren Kragh Andersen
06.05 - 28.05 Giro d'Italia 2.UWT  Primoz Roglic
04.06 - 11.06 Critérium du Dauphiné 2.UWT  Jonas Vingegaard
11.06 - 18.06 Tour de Suisse 2.UWT Mattias Skjelmose
01.07 - 23.07 Tour de France 2.UWT Jonas vingegaard 
29.07 Donostia San Sebastian Klasikoa 1.UWT Remco Evenepoel
29.07 - 04.08 Tour de Pologne 2.UWT  Matej Mohoric
20.08 BEMER Cyclassics 1.UWT  Mads Pedersen 
23.08 - 27.08 Benelux Tour 2.UWT  Tim Wellens
26.08 - 17.09 La Vuelta Ciclista a España 2.UWT  Sep Kuss
03.09 Bretagne Classic - Ouest-France 1.UWT  Valentin Madouas 
08.09 Grand Prix Cycliste de Québec 1.UWT  Arnaud De Lie
10.09 Grand Prix Cycliste de Montréal 1.UWT  Adam Yates
07.10 Il Lombardia 1.UWT  Tadej Pogačar
12.10 - 17.10 Gree-Tour of Guangxi 2.UWT  Milan Vader

 

UCI Pro-Tour 2022

DateName&CountryClassWinner
wo 2/2 – zo 6/2Ronde van Valencia Spanje2.ProAleksandr Vlasov
wo 16/2 – zo 20/2Ruta del Sol Spanje2.ProTwan Poels
zo 20/2 – za 26/2 Ronde van de VAE VAEWTTadej Pogačar
za 26/2 Omloop Het Nieuwsblad België WTWout van Aert
zo 27/2 Kuurne – Brussel – Kuurne België1.ProFabio Jakopsen
za 5/3Strade Bianche Donne Italië WTLotte Kopecky
za 5/3 Strade Bianche ItaliëWTTadej Pogačar
zo 6/3 – zo 13/3 Parijs – Nice FrankrijkWTPrimoz Roglic
ma 7/3 – zo 13/3 Tirreno – Adriatico Italië WTTadej Pogačar
za 19/3 Milaan – San Remo ItaliëWTMatej Mohoric
wo 23/3 Brugge – De Panne BelgiëWTTim Merlier
ma 21/3– zo 27/3 Ronde van Catalonië SpanjeWTSergio Higuita
vr 25/3 E3 Saxo Bank Classic BelgiëWTWout van Aert
zo 27/3 Gent-Wevelgem (v) BelgiëWWT.Elisa Balsamo
zo 27/3 Gent-Wevelgem (m) BelgiëWT.Biniam Girmay
wo 30/3 Dwars door Vlaanderen BelgiëWTMathieu van der Poel
zo 3/4 Ronde van Vlaanderen (v) BelgiëWWTLotte Kopecky
zo 3/4 Ronde van Vlaanderen (m) BelgiëWTMathieu van der Poel
ma 4/4 – za 9/4Ronde van het Baskenland SpanjeWTDaniel Felipe Martínez
zo 10/4 Amstel Gold Race (v) NederlandWTMarta Cavalli
zo 10/4 Amstel Gold Race (m) NederlandWWTMichal Kwiatkowski
wo 13/4 Brabantse Pijl België1.1Magnus Sheffield
zo 17/4 Parijs-Roubaix (v) FrankrijkWWTElisa Longo Borghini
zo 17/4 Parijs-Roubaix (m) FrankrijkWTDylan van Baarle
ma 18/4 – vr 22/4 Ronde van de Alpen Italië2.ProRoman Bardet
wo 20/4 Waalse Pijl (v) België WTMarta Cavalli
wo 20/4 Waalse Pijl (m) België WTDylan Teuns
zo 24/4 Luik-Bastenaken-Luik (v) BelgiëWWTAnnemiek van Vleuten
zo 24/4 Luik-Bastenaken-Luik (m) BelgiëWTRemco Evenepoel
di 26/4 – zo 1/5 Ronde van Romandië ZwitserlandWTAleksandr Vlasov
vr 6/5 – zo 29/5 Giro d’Italia ItaliëWTJay Hindley
zo 5/6 – zo 12/6 Critérium du Dauphiné FrankrijkWTPrimoz Roglic
wo 8/6 – zo 12/6 ZLM Tour NL/België2.ProOlaf Kooij
zo 12/6 – zo 19/6 Ronde van Zwitserland ZwitserlandWTGeraint Thomas
di 14/6 Mont Ventoux Challenge Frankrijk1.1Ruben Guerreiro
wo 22/6 – zo 26/6 NK Wielrennen NederlandTT. Bouke MollemaPascal Eenkhoorn
vr 1/7 – zo 10/7 Giro Donne ItaliëWWTAnnemiek van Vleuten
vr 1/7 – zo 24/7 Tour de France FrankrijkWTJonas Vingegaard
zo 24/7 – zo 31/7 Tour de France Femmes FrankrijkWWTAnnemiek van Vleuten
za 30/7 - vr 05/8 Tour de Pologne PolenUWTEthan Hayter
za 30/7 Clásica San Sebastián Spanje WTRemco Evenepoel
vr 19/8 – zo 11/9 Vuelta a España SpanjeWTRemco Evenepoel
zo 4/9 – zo 11/9 Ronde van Groot-Brittannië VK.Gonzalo Serrano
vr 9/9 Grote Prijs van Quebec CanadaWTBenoît Cosnefroy
zo 11/9 Grote Prijs van Montreal CanadaWTTadej Pogacar
zo 18 – zo 25/9 WK Wielrennen Australië.Remco Evenepoel
za 8/10 Ronde van Lombardije ItaliëWTTadej Pogacar

 

Livestreams



Livestreams:
1.Div. zenders
2.