Clubkampioen & kermiskoning 2018


Kampioen Terheijden 2018


RBR-winnaar 2017



WK-veldrijden 2018

2018

Winnaars: 2018

WK junioren:
Ben Tullet (GBr)
WK beloften dames:
Evie Richards (GBr)
WK vrouwen:
Sanne Cant (B)
WK beloften heren:
Eli Iserbyt (B)
WK mannen:
Wout van Aert (B)





WK-wielrennen


Yorkshire (Great Britain) 2019
Zaterdag 21 september
Wegwedstrijden Para-cycling???
Zondag 22 September
Landentijdrit 28kmHet wereldkampioenschap ploegentijdrit zal vanaf volgend jaar gehouden worden met landenploegen die bestaan uit drie mannen en drie vrouwen.
Maandag 23 September
tijdrit junioren vrouwen 14km
tijdrit junioren mannen 28km
Dinsdag 24 September
tijdrit mannen onder 23 32,5km
tijdrit elite vrouwen 32,5km
Woensdag 25 September
tijdrit mannen 54km
Donderdag 26 September
wegwedstrijd junioren mannen 144,5km
Vrijdag 27 September
wegwedstrijd junioren vrouwen 91,5km
wegwedstrijd mannen onder 23 192,5km
Zaterdag 28 September
wegwedstrijd vrouwen 149,5km
Zondag 29 September
wegwedstrijd mannen 284,5km
Wikipeda Yorshire
---
Innsbruck 2018
 
zondag 23 september
ploegentijdrit vrouwen 54,5 kmCanyon Sram (D)
ploegentijdrit mannen 62,8 kmQuick-Step Floors (B)
maandag 24 september
tijdrit Junioren vrouwen onder 23 jaarRozemarijn Ammerlaan (NL)
tijdrit Junioren mannen onder 23 jaarMikkel Bjerg (DK)
dinsdag 25 september
tijdrit junioren mannen 28,5 kmRemco Evenepoel (B)
tijdrit vrouwen Elite 28,5 kmAnnemiek van Vleuten (NL)
woensdag 26 september
tijdrit mannen Elite 52,1 kmRohan Dennis (AU)
Donderdag 27 september
Wegwedstrijd Junior vrouwenLaura Stigger (A)
Wegwedstrijd Junioren mannenRemco Evenepoel (B)
Vrijdag 28 september
Wegwedstrijd mannen onder 23 jaarMarc Hirschi (CH)
Zaterdag 29 september
Wegwedstrijd vrouwen Elite 156,7 kmAnna van der Breggen (NL)
Zondag 30 september
Wegwedstrijd mannen Elite 259,6 kmAlejandro Valverde
 
 


Uitslagen WVT-2017

15-01 open-veldrit is afgelast

16-04 Bram Sprangers is kampioen van Terheijden geworden

22-04 Ewald Verdaasdonk snelste op de 300m sprint

27-05 Lars Otjens verslaat de "3" mededeelnemers bij 1e tijdrit

24-06 De clubkampioen van 2017 is Joost Engelen

08-07 Ad Brenters is de winnaar van de bolletjestrui in Limburg

09-09 Kermiskoers en de Koning is Ewald Verdaasdonk

23-09 Lars Otjens wint 2e tijdrit ,     Lars is ook winnaar trimcompetitie

1-10 Ad van den Ouweland toerde de meeste kilometers

19-11 Bob Rasenberg wint eerste wintercompetitie cross

26-11 Tweede wintercompetitie cross op conto van Marcel Lievens

03-12 De derde wintercompetitie cross is gewonnen door Bob Rasenberg

10-12 Marcel Lievens wint de laatste wintercompetitie cross

10-12 Twee winnaars bij de wintercompetitie cross

26-12 Kerst-rbr is gewonnen door Izar van Gool



Olympisch wielrennen 2016

Wegwedstrijd mannen: 
  1:Greg van Avermaet
  2:Jakob Fuglesang
  3:Rafal Majka
Wegwedstrijd vrouwen: 
  1:Anna van der Breggen
  2:Emma Johansson
  3:Elisa Borghinni
Tijdrit vrouwen: 
  1: Kristen Armstrong
  2: Olga Zabelinskaya
  3: Anna van der Breggen    
Tijdrit mannen:
  1: Fabian Cancellara
  2: Tom Dumoulin
  3: Chris Froome
 




<<  1   2  >>