logo-bike.png WVT anno 1970 WVTerheijden
wvt-logo2022b.png
Anno 1970


WK-wielrennen 2022

Individuele tijdrit, elite vrouwen 
1 Ellen van Dijk
2 Grace Brown
3 Marlen Reusser

Individuele tijdrit, U23 vrouwen 
1 Vittoria Guazzini
2 Shirin van Anrooij
3 Ricarda Bauernfeind

Individuele tijdrit, elite mannen 
1 Tobias Foss
2 Stefan Küng
3 Remco Evenepoel

Individuele tijdrit, beloften mannen U23 
1 Søren Wærenskjold
2 Alec Segaert
3 Leo Hayter

Individuele tijdrit, junioren vrouwen U19 
1 Zoe Bäckstedt
2 Justyna Czapla
3 Febe Jooris

Individuele tijdrit, junioren mannen U19 
1 Joshua Tarling
2 Hamish McKenzie
3 Emil Herzog

Mixed Relay 
1 Zwitserland
2 Italië
3 Australië


Wegwedstrijd, junioren mannen U19 
1 Emil Herzog
2 Antonio Morgado
3 Vlad Van Mechelen

Wegwedstrijd, beloften mannen U23 
1 Yevgeniy Fedorov
2 Mathias Vacek
3 Søren Wærenskjold

Wegwedstrijd, junioren vrouwen U19
1 Zoe Bäckstedt
2 Eglantine Rayer
3 Nienke Vinke

Wegwedstrijd, elite vrouwen
1 Annemiek van Vleuten
2 Lotte Kopecky
3 Silvia Persico

Wegwedstrijd, U23 vrouwen
1 Niamh Fisher-Black
2 Pfeiffer Georgi
3 Ricarda Bauernfeind

Wegwedstrijd, elite mannen
1 Remco Evenepoel
2 Christophe Laporte
3 Michael Matthews

        

EK-veldrijden 2022

Junioren vrouwen, U19
1 Lauren Molengraaf
2 Valentina Corvi
3 Xaydee Van Sinaey

Beloften mannen, U23
1 Emiel Verstrynge
2 Thibau Nys
3 Witse Meeussen

Elite vrouwen
1 Fem van Empel
2 Ceylin del Carmen Alvarado
3 Blanka Kata Vas


Junioren mannen, U19
1 Léo Bisiaux
2 Daniel Weis
3 Guus van der Eijnden

Beloften vrouwen, U23
1 Puck Pieterse
2 Line Burquier
3 Shirin van Anrooij

Elite mannen
1 Michael Vanthourenhout
2 Lars van der Haar
3 Laurens Sweeck

        

WK-veldrijden 2022

Team Relay (Testevent)Telt als testevent niet mee voor de medaillespiegel
1 Italië
2 Verenigde Staten-A
3 België

junioren vrouwen (U19)
1 Zoe Bäckstedt
2 Leonie Bentveld
3 Lauren Molengraaf

beloften mannen (U23)
1 Joran Wyseure
2 Emiel Verstrynge
3 Thibau Nys

elite vrouwen
1 Marianne Vos
2 Lucinda Brand
3 Silvia Persico

junioren mannen (U19)
1 Jan Christen
2 Aaron Dockx
3 Nathan Smith

beloften vrouwen (U23)
1 Puck Pieterse
2 Shirin van Anrooij
3 Fem van Empel

elite mannen
1 Tom Pidcock
2 Lars van der Haar
3 Eli Iserbyt
        

NK-veldrijden 2022

Elite vrouwen
1 Marianne Vos
2 Lucinda Brand
3 Ceylin del Carmen Alvarado

Beloften vrouwen (U23)
1 Fem van Empel
2 Shirin van Anrooij
3 Puck Pieterse

Elite mannen
1 Lars van der Haar
2 Corné van Kessel
3 Mees Hendrikx

Beloften mannen (U23)
1 Mees Hendrikx
2 Ryan Kamp
3 Pim Ronhaar